Parmaklarımın Ucunu Yakardın

İçimizde ukde olarak kalan şeyler: Bir şiiri, sınırsız ritminizle rap yapar gibi okumaya başladığınız o an var ya, işte o an, işte o talihsiz an, birden "Ben ne yapıyorum kine!" diyebiliyorsanız, diyemiyor olsanız bile en azından böyle kalbinize balyozla vuruyorlar da ritmi öyle sağlıyormuşsunuz gibi düşünebiliyor- sanız, fikrimce siz artık düşünemiyorsunuz.

Ne yani, Attila İlhan rap mi yapsaydı..?

Bildirgeç:

Fars: Güldürü/ TDK.

Rivâyetlere göre penaltılara kalınan bir eleme maçında, kurtaramadığı 17 penaltıyla bile Galatasaraylı taraftarların tebessümle yâd ettiği bir kaleciymiş Hayrettin Demirbaş.

Üzülemeyesi haberler: Yaşar Nuri Öztürk'ün 'reformatik' olarak konseptinde yer bulduğu Habertürk' teki yolculuğu sona ermiş.

Hayâtımızı anlamlı kılan şeyler: Ders araları dışında eğitmenleri/öğretmenleri/seyretmenleri ile ileti- şim kuramayanların ızdırap içinde beklediği hastalığın adıdır 'emperyalist işgüderlik'.

Emperyalist işgüderliğin tedavisi için dergi çıkarmak, sivil toplum örgütü kurmak, medya patronu olmak hayatımızı anlamlı kılar sevgili okurlar. İnanın bana..

Mîrasyedik cımbızımtıraklar: Sessizce bir cigara yakardın; parmaklarımın ucunu yakardın/ Attila İlhan.
_________
25/10/09
Beğendin mi anacım?

0 yorum :

Yorum Gönder

 

Bağış yapmak için IBAN numaramız: TR63 0011 1000 0000 0057 4938 93