Ritmik Uzaylılar

İçimizde ukde olarak kalan şeyler: Sevgili okurlar, hiç baldırınızda önemli bir kısmı yanmış zavallı bir kıl gördünüz mü bilemiyorum, ama ben gördüm. Küllenmiş kısmını kopartasım tuttu. Fakat o da ne;  köküyle beraber geldi. Alın beni götürün, yaşamak istemiyorum!..

Rivâyetlere göre
1 Eylül 2008 itibariyle/itibarıyla herkes 'Anadolu çocuğu' olacak. Aynı GSM abonecan- larına ulaşmadan önce baştaki dört rakamı da kaydetmek gerekecek ve böylece Anadolu çocuğu olan birey, rahatlıkla 11 haneli numarasını dağıtabilecek. Çekinceler kalkacak, hor görmeler azalacak.
 
Tespit: Kariyerine bir adet Molped reklamıyla başlamış tüm İyadlara, Berkinlere ve sözü bitmemiş Orhanlara sesleniyorum: Kendinize ge- lin, 'Emo' olmak varken böyle işlere girişmeyin. Siz özünde iyi zuzaylı- larsınız. (Ritmik uzaylılara zuzaylı denir.)

Hayâtımızı anlamlı kılan şeyler:
Rejimle yatıp rejimle kalkanlar için süngüyle cilveleşmek gibisi yoktur. Cilveleşme safhasını ise fikir kabızlığı izler. Fikir kabızlığı çeken böylesi insan yavrularına sahip çıkmak; onları medyadan uzak tutmak, hayatınızı anlamlı kılar. Verin bir futbol topu; sektirip gitsinler.

Mîrasyedik cımbızımtıraklar: Sokağa rengini veren, korkuluklara çarpan topun resmidir.
_________
05/08/08
Beğendin mi anacım?

0 yorum :

Yorum Gönder

 

Bağış yapmak için IBAN numaramız: TR63 0011 1000 0000 0057 4938 93